piątek, 15 grudnia 2017 . [ kurs walut ] [ pkt.pl ] [ pkp.pl ] [ kontakt ] [ promocja ] [ rss ]
ZABRZEG.net.pl
:: Strona główna
:: Zabrzeg
:: Instytucje
:: Sport
:: Kultura
:: Zdrowie
:: Komunikacja
:: Wyszukiwarka
:: Plan 2008-2015

:: Kontakt
:: Mapa serwisu
:: Linki
:: Promocja
:: Strony Cz-Dz
:: Forum
:: Taroki
:: Memoriał
:: Pogoda


CzechoBiznes.pl // internetowy katalog firm

Bookmark and ShareA- A+
piątek, 24 października 2014 (15:58) 1 urodziny Starej Kablowni

W ostatni weekend października - od piątku do niedzieli (24-26.10) - pierwsze urodziny będzie świętować jedyne centrum handlowe usytuowane pomiędzy Tychami a Bielskiem-Białą – Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach. Od końca 2013 r., kiedy to zrewitalizowane tereny po Śląskiej Fabryce Kabli otrzymały nowe życie, jest ona miejscem zakupów, odpoczynku i rozrywki mieszkańców Czechowic-Dziedzic, Pszczyny i pobliskich miejscowości.

Stara Kablownia zaprasza na pierwsze urodziny:
moc atrakcji, miłe nagrody i promocyjne oferty

Imprezę urodzinową Starej Kablowni poprowadzi Irek Bieleninik, dziennikarz Radia Zet, Telewizji Polskiej i TVNu, słynący z ciętego języka i dobrego dowcipu. Będzie się działo!

Urodziny rozpoczną się w piątek 24 października, kiedy to na górnym parkingu Centrum w godzinach od 16.00 do 17.00 odbędą się ćwiczenia Jednostek Straży Pożarnej gminy Czechowice-Dziedzice oraz pokazy ratownictwa drogowego.

Program sobotnich (godz. 12.00-20.00) i niedzielnych (11.00-19.00) obchodów obejmuje różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Najmłodszych gości będą zabawiać szczudlarze, clown z balonikowymi zwierzakami z zoo i artyści, którzy wyczarują na dziecięcych buziach barwne wzory. Odważne maluchy zagrają w wielkoformatową grę planszową, namalują niezwykłe obrazy w kąciku plastycznym oraz wezmą udział w konkursach z nagrodami.

Dorosłych skuszą zapewne pokazy przygotowywania soft drinków, jak też ich degustacja. Najwięcej emocji wzbudzi bitwa kulinarna, w której zmierzą się Sebastian Olma, zwycięzca drugiej edycji programu Top Chef i Grzegorz Suchocki, szef kuchni Browaru Dziedzice. Znakomici kucharze będą walczyć nie na miecze czy szpady, ale patelnie, garnki, chochle i przyprawy po to, by zachwycić podniebienia urodzinowych gości. Zwycięzcę turnieju wybierze publiczność po przeprowadzeniu degustacji ugotowanych potraw.

Dorosłych i dzieci zainteresują występy małych artystów z Teatru Muzycznego „Movimento” działającego przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach oraz roztańczonych mażoretek, jak też konsumpcja ogromnego tortu i kończący urodzinowy weekend pokaz ogni sztucznych.

Na urodzinowych gości Starej Kablowni czekają nie tylko artystyczne i kulinarne atrakcje, ale także rabaty, kupony prezentowe i inne nagrody. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 100 zł otrzyma torbę SK w prezencie. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.starakablownia.pl. Zapraszamy!

wyszukaj połączenie PKP
z:
do:
data:
godzina:
walutakupnosprzedaż
1 USD3,54083,6124
1 EUR4,17874,2631
1 CHF3,58053,6529
1 GBP4,74774,8437
źródło: NBP.pl więcej...
firma, produkt, usługa...

miejscowość, powiat...

Prawa autorskie do większości materiałów i wiadomości zamieszczonych w serwisie należą do redakcji portalu. . . . . . [ góra ]
SPAM STOP! | Copyright © 2005-2009 by djh & Mooris | web@zabrzeg.net.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone! | Polityka prywatności | agencja interaktywna, projektowanie stron internetowych